Een paar jaar geleden ben ik samen met een vriendin ons creatieve bedrijfje gestart: ietsCrealiefs.
We hebben sindsdien al tal van inspirerende workshops georganiseerd, zoals handletteren, het maken van wenskaartjes, schilderen met aquarel en gouache, terrazzo, en nog veel meer.
De afgelopen vier jaar richt ik me vooral op het geven van aquarelcursussen. Deze gaan door bij mij thuis, telkens in kleine, gezellige groepjes van maximaal negen deelnemers.
Het is echt fantastisch om mijn passie voor aquarel te kunnen delen met anderen!
Naast mijn job in het onderwijs geniet ik er enorm van om creatief bezig te zijn. In mijn vrije tijd zit ik dan ook vaak in mijn bureau — of bij mooi weer in de tuin — om nieuwe lessen voor te bereiden en ideeën uit te werken.
Af en toe zijn we ook te vinden op lokale marktjes, waar we ons werk aan het publiek tonen en mensen proberen te inspireren om zelf creatief aan de slag te gaan via onze workshops en cursussen.
Ben je benieuwd wat je kunt verwachten van een aquarelcursus? Of wil je graag een kijkje nemen in mijn atelier?
In mei zet ik de deuren open. Je bent van harte welkom!
Veel CreaLiefs,
Nathalie