Carine Van Parijs

Carine Van Parijs

Over de kunstenaar

Ik ben woonachtig in het landelijke Aalter en bewandelde jarenlang met hart en ziel het pad van de zorg.

Bij mijn pensionering vond ik de passie en ruimte terug om creatief bezig te zijn en te experimenteren met vormen, kleuren en materialen.

Gestart met tekeningen in potlood en houtskool, ben ik verder geëvolueerd naar schilderwerken in acryl, aquarel en 3D-werken. Ik waagde mij ondertussen ook aan boetseren in klei.

Ik heb interesse in alle vormen van creativiteit en werk intuïtief, gedreven door een gevoel van warmte en verbondenheid met de natuur.

Mijn werken zijn niet alleen een persoonlijke reis en een ‘zoeken naar’, maar ook een uitnodiging voor de toeschouwer om stil te staan, te voelen en zich te laten raken.

Schilderkunst Tekenkunst

Bezoek dit atelier

2 mei
11u – 18u
3 mei
11u – 18u
Het atelier is rolstoeltoegankelijk.
Zet dit atelier op jouw lijst
Op jouw lijst
Click on this icon to add this studio to your list