Benieuwd naar beeldend talent in Turnhout?
Volgende kunstenaars hebben hier hun atelier: Hannelore Van Even, Karin De Backker, Marc Bogaerts, Marie Koop, Melissa Vandevijvere, Monika Stach, Nadne Trefflich, Paul Nouwkens, Rik van Gorp. Ze zijn actief binnen de schilderkunst, tekenkunst, Mixed media, keramiek, beeldhouwkunst en ruimtelijke kunst, assemblage, installatiekunst, readymade, (kort)film, fotografie
Schildert en maakt grafisch werk
Jenny maakt beeldhouwkunst, ruimtelijke kunst en schilderkunst. Ze werkt op houten paneel met olieverf. Het object staat centraal in elk stilleven. Sinds enkele jaren combineert ze haar werk met kleine beeldjes in was, hars, gips, hout of brons.
Katrien is het hart en handen achter Atelier KunstStreken. Ze schildert met een hart vol kleur en een eindeloze drang om te creëren.
De glasobjecten van Ria zijn vaak kleurrijk en stralen positiviteit uit.
Tik werkt graag met natuurlijke materialen, houtskool , bister, chinese inkt met rietpen en penseel. De schetsen worden als basis gebruikt voor grafisch werk.
In dit atelier zijn Mieke Cloesen, Katriene Druyts, Kristiaan Van Loon, Cor Wouters, en Elke Vandormael actief. Ze werken met collage, grafiek, collografie, mezzotint, zeefdruk, ets en houtgravure.
Leegte is vaak een onopgemerkt onderwerp in de schilderijen van deze kunstenaar. Het wegvagen van zijn onderwerp of een deel ervan is zijn manier van werken. De kern van Roes' werk zijn de onrust en het onbehagen dat veel van zijn figuren oproepen.
Annemarie maakt voornamelijk tuinbeelden. Haar werken zijn een uiting van de zachte kracht van de vrouw en zitten vol beweging, emotie en levensvreugde met een vleugje melancholie. De beelden worden uitgevoerd in kunsthars of in brons.
Het werk van Chris vertelt over de kleine dingen in het leven. Sferen en intimiteiten worden weergegeven in werken die opgebouwd zijn uit verschillende lagen.
Hier bevindt zich het atelier van Griet Goeminne, Gui Keunen, Jacqueline Desmet en Jonny Roex.
Dorien en Sylvie startten vanuit hun gedeelde passie in 2025 hun eigen keramiekatelier TAST. Pril, maar vastbesloten dit mooie ambacht voor de vele kleiliefhebbers toegankelijk te maken.
In keramiekatelier De Scherf draait John zowel met verschillende kleisoorten als met porselein. Hij experimenteert graag met verschillende decoratietechnieken en streeft naar het ‘net ietsje meer’ qua afwerking en vormgeving.
Griet is gespecialiseerd in handopbouw.
In zijn schilderwerk combineert Mitja een klassieke structuur met speelse, kleurrijke abstractie.